• Tesis ve tasarımının, sistemlerin, ekipmanların, prosesin, ürünün doğruluğunun, güvenilirlik, tekrarlanabilirliğinin bağımsız olarak test edilmesi ve kanıtlanması işlemidir.
 • BVK Mühendislik- Danışmanlık Hizmetleri
  Danışmanlık şirketimiz Mühendis ve medikalde uzman kadrosu ile kalite yolculuğunuzda en iyi rehberiniz olmaya devam etmekten memnuniyet duymaktadır.
 • Yön veriyoruz
  Kalitede kesin çözüme ulaşmak için sizlerde bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Hizmetlerimiz

  BVK Mühendislik- Danışmanlık Hizmetleri olarak Kalite Belgelendirmenin yanı sıra; Medikal Danışmanlık,  Cleanroom  Odalarının kurulması ve ölçümlerinin yaptırılması, Klinik değerlendirme, Validasyon hizmetleri, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesinin alınması, KOSGEB Destekleri, Ulusal Bilgi Bankası Kayıt İşlemleri, GSM Ruhsatı İşlemleri,  Rusya ihracatı için GOST-R Belgesinin alınması, İşçi Sağlığı ve Güvenliği Denetim Hizmeti ve  Marka Patent konularında da danışmanlık yapmaktayız.

   

  BVK Mühendislik - Danışmanlık şirketimiz Mühendis ve medikalde uzman kadrosu ile kalite yolculuğunuzda en iyi rehberiniz olmaya devam etmekten memnuniyet duymaktadır. Kalitede kesin çözüme ulaşmak için sizlerde bizim ile irtibata geçebilirsiniz.